Partneri

ŠKOLA, KTORÁ SPÁJA ŠPORT A VEDOMOSTI.

STE TU SPRÁVNE, SME TU PRE VÁS

NOVINKY

• V termíne 10.-11.2. sa v tenisovej hale v Leviciach uskutočnil majstrovstvá Slovenska seniorov v kategóriách 35+ až 80+ pri účasti okolo 80 hráčov.

Školu a športovú akadémiu reprezentoval náš tréner Juraj Jánošík ktorý získal vo štvorhre bronzovú medailu. V dvojhre, po tesnej prehre s Michalom Ábelom 6:7, 6:7, získal náš tréner striebornú medailu.

GIORGIO - gratulujeme a prajeme veľa ďalších podobných uspechov.

• Vo štvrtkových stretnutiach na 4. ročníku turnaja ITF Empire Women´s Indoor v Trnave (dotácia 15 000 USD, tvrdý povrch v hale) sa zrodilo prekvapenie - naša žiačka Timea Jarušková vyradila najvyššie nasadenú Češku Anastasiu Zaryckú a postúpila do štvrťfinále.

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):Timea Jarušková (SR) - Anastasia Zarycká (ČR-1) 6:4, 6:2, Vivian Heisenová (Nem.-2) - Nina Stankovská (SR) 6:1, 6:4, Johana Marková (ČR) - Vivien Juhászová (SR-4) 6:2, 3:3 - skreč, Juhászová odstúpila, Sofia Lansereová (Rus.) - Tereza Mihalíková (SR-6) 6:2, 2:6, 6:3.

• 2.2. až 4.2.2018 sa v nafukovacej hale na Baračke v Trenčianskych Tepliciach konal tenisový turnaj dorasteniek. Školu a školský klub reprezentovalo sedem hráčok. Nina Šimonová, Chiara Kamenská, Scarlet Vašeková, Ema Harajdová, Andrea Paksiová, Vladimíra Pavlíková, Dominika Demková. Do ďalšieho kola postúpila len Scalret Vašeková, mala voľný žreb. Väčšina hráčok zbierala skúsenosti a bola to pre nich premeria v dorastenkách. Fotky si pozrite vo fotoalbume a výsledky si môžete pozrieť v odkaze výsledky.

• Od 20. do 23. januára 2018 sa konali halové M-SR mladších dorasteniek v Žiline. Darilo sa aj našej žiačke Radke Zelníčkovej, ktorá prehrala v semifinále s Eszter Méri 6:1, 3:6, 4:6 a vo dvojhre získala bronzovu medailu. Vo štvorhre spolu s Vargovou získala zlatú medailu, keď si vo finále poradili s párom Suchánková/Marušinová po tesnom súboji 6:1, 6:7(3), 10:7.

Gratuľujeme a prajeme veľa podobných úspechov.

• V piatok 16.2.2018 sa v mestskej telocvični Trenčianske Teplice uskutoční stolnotenisový turnaj "O POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČIANSKE TEPLICE". Už tradičný turnaj bude okorenený Exhibičným zápasom!