• POZVÁNKA NA TURNAJ

• Dobrý deň,

ŠPORTOVÁ AKADÉMIA, školský klub pod záštitou Slovenského tenisového zväzu si Vás dovoľuje pozvať na tenisový turnaj dievčat "SCHOOL CUP 2018“, ktorý sa uskutoční v dňoch 2. až 4. februára 2018 od 9:00 hod v športovom areáli na Baračke v Trenčianskych Tepliciach. Tešíme sa na návštevu :-)

• BESEDA - FINANČNÁ AKADÉMIA

• Dňa 10.1.2018 sa na našej škole uskutočnila beseda zameraná na oblasť financií s cieľom viesť mladých ľudí k  finančnej zodpovednosti. Vzdelávacieho cyklu sa zúčastnili žiaci tretieho a štvrtého ročníka vyššieho gymnázia, kde dostali návod, ako robiť správne finančné rozhodnutia ešte skôr, ako dostanú do rúk svoju prvú výplatu. Vzdelávanie sa uskutočnilo interaktívnou formou umožňujúcou študentom otestovať si svoje finančné rozhodnutia na konkrétnych modelových situáciách. Študenti absolvovali dve lekcie, zamerané na osobný a rodinný rozpočet, finančné plánovanie a sporenie. Lekcie Finančnej akadémie mapujú sektory finančného trhu a prinášajú študentom odborné základy vychádzajúce z Národného štandardu finančnej gramotnosti, ako aj praktické a užitočné informácie. Odbornými garantmi a školiteľmi lekcií sú odborníci na financie zo spoločnosti PARTNERS GROUP SK. Ďakujeme p. Grambličkovi za ochotu a čas venovaný našim študentom. Fotky si môžete pozrieť vo fotoalbume.

• HALOVÝ MAJSTER SR = Peter Benjamín PRIVARA

•      Na halových majstrovstvách Slovenska 2018 starších žiakov získal singlový titul náš žiak Peter Benjamín Privara (TK Slovan Bratislava).

Medzi dievčatami dominovala Emma Tóthová (TK Love 4 tennis). Peťo sa tiež prebojoval vo štvorhre až do finále, tento súboj mu však víťazstvo nepriniesol. Šampionáty sa uskutočnili v halách Slovana Bratislava a Slávie STU Bratislava, kde vo štvorhre dekorovali zlatými medailami dvojice N. Marošík, K. Vlčko (TK Nová Dubnica/Lieskovský tenisový klub) a E. Tóthová, I. Balus (Love 4 tennis /TC Baseline B. Bystrica). zdroj - stz.sk

Peťovi gratulujeme a prajeme veľa podobných úspechov. :-)