NOVINKY

    • TEJT 3 U16 "SHOOL LOBIK 2016"
     • TEJT 3 U16 "SHOOL LOBIK 2016"

     •       V dňoch 12.3. - 19.3. 2016 sa v Trenčianskych Tepliciach konal medzinárodný tenisový turnaj hráčov do 16 rokov „TEJT 3 U16 SCHOOL LOBIK“. Išlo už o 11. ročník tohto podujatia. Podujatie je súčasťou kalendára medzinárodných turnajov TEJT (tennis european junior tour). Turnaja sa zúčastnilo spolu 102 hráčov. Početná výprava prišla z Rumunska, Maďarska, Talianska a Ukrajiny. Hralo sa na dvoch antukových dvorcoch v nafukovacej hale na Baračke v príjemnom prostredí kúpeľného parku. Zišli sa tu vynikajúci hráči, najvyššie nasadený medzi chlapcami bol Talian Filippo Speziali (24. miesto v Európe) a medzi dievčatami Rumunka Andreea Velcea (29. miesto v Europe). V sobotu a nedeľu sa hrala kvalifikácia, v pondelok sa začala hlavná súťaž chlapcov a v utorok dievčat. Ani tento rok nebola núdza o veľmi zaujímavé a napínavé zápasy. Prvé kolá boli vyrovnané, bojovné, hralo sa množstvo napínavých zápasov, čo nám zároveň trochu skomplikovalo situáciu. Zo slovenských hráčov sa najviac darilo Nine Stankovskej, ktorá vo finále zdolala prekvapenie turnaja Ukrajinku Martemynaovu 6-3 6-2. Dvojhru chlapcov vyhral Rakúšan KRAINER, ktorý po dramatickom priebehu zdolal Maďara KHINA 6-3  7-5.

      Výsledky z turnaja si môžete pozrieť na webovej stránke www.tenniseurope.org, alebo kliknite na odkaz DRAWS. Fotky si môžete pozrieť na webovej stránke www.sportovegymnazium.sk, alebo kliknite na odkaz PHOTOS.

      Organizačne prebehol turnaj bez väčších problémov. Atmosféra v areáli bola vynikajúca. Nevyskytli sa žiadne vážnejšie problémy. Pre žiakov Športového gymnázia Trenčianske Teplice bolo podujatie veľmi úspešné. Turnaja sa zúčastnilo 5 hráčov: BALÁŽI, BEŽÁK, HRKĽOVÁ, ŠURAN, RURAK. Najďalej sa dostal Tomáš BALÁŽI, ktorý prehral až vo štvrťfinále s finalistom KHINOM 3-6 1-6. Všetci žiaci gymnázia so zameraním na tenis počas turnaja získavali potrebnú prax v organizačnej a rozhodcovskej činnosti.

      Veľmi rád by som sa poďakoval všetkým, ktorí sa akokoľvek zapojili a pomáhali pri organizácii tohto podujatia. Osobne žiakom SÚKROMNÉHO ŠPORTOVÉHO GYMNÁZIA TRENČIANSKE TEPLICE, ktorí aktívne pomáhali pri organizácii. Ďalej MESTU TRENČIANSKE TEPLICE, ktoré sa tiež zapojilo, hlavne pri propagácii podujatia a cenami pre víťazov formou prezentačných taštičiek. Hotelom a penziónom, ktoré zabezpečovali ubytovanie pre hráčov. Špeciálne poďakovanie patrí vrchnému rozhodcovi Davidovi Mazáčkovi, ktorý odviedol vynikajúcu prácu, zdravotníčke p. Štrbovej, p. Mercellovi, p. Jánošíkovi a personálu športového areálu. ĎAKUJEM smiley.

      Myslím si, že toto podujatie je pre mesto prínosom a bude ním aj naďalej. Je zrejmé, že dominantou Trenčianskych Teplíc sú najmä liečivé pramene, avšak ich geografická poloha a krása okolia ich predurčujú k tomu, aby sa v budúcnosti stali aj miestom športových podujatí na regionálnej, slovenskej a medzinárodnej úrovni.

       

      Trenčianske Teplice, marec 2016

      ---                                                                         

      Daniel Ježík, riaditeľ turnaja

    • Lyžovačka v Malej Fatre
     • Lyžovačka v Malej Fatre

     •      Súkromné športové gymnázium Trenčianske Teplice sa v dňoch od 22.02.2016 do 26.02.2016 zúčastnilo lyžiarskeho a snowboard kurzu. 

      Navštívili sme stredisko Vrátna Free Time Zone ( Malá Fatra), kde nás čakali všetky možné poveternostné podmienky a to od dažďa, cez slniečko, ale nakoniec sme sa dočkali aj vytúženého prírodného snehu, ktoré istilo technické zasnežovanie . Snehová pokrývka dosiahla 40 cm a tak výcvik prebiehal podľa výkonnostných skupín pod dohľadom lyžiarskych inštruktorov.

      Výška údolnej stanice  sa nachádzala vo výške 620 m  a výška vrcholovej stanice 1550 m nad morom.

      Znovu si naši študenti preverili zjazdové a snowboardové schopnosti, čo sa týka metodiky, techniky, rýchlosti a koordinácie a taktiež aj pobytu na horách a samozrejme počas odbornej prednášky profesionálneho člena horskej služby sa zdokonalili aj v podaní prvej pomoci.

      Nakoniec nech sa páči, pozrite si fotky tu, alebo vo fotoalbume.

      Tesím sa na budúci rok smiley.

      ---

      Mgr. Eva Hromjaková, koordinátor lyžiarského výcviku

    • O pohár primátora mesta Trenčianske Teplice
     • O pohár primátora mesta Trenčianske Teplice

     •      Dňa 19.02.2016 sa v Trenčianskych Tepliciach uskutočnil  XIV. ročník stolnotenisového turnaja „O pohár primátora mesta Trenčianske Teplice“. Organizátorom bolo Súkromné športové gymnázium. Turnaj otvoril slávnostným príhovorom nositeľ mena putovného pohára, primátor mesta Trenčianske Teplice - PhDr. Štefan Škultéty.  Okrem poďakovania, ktoré patrilo organizátorom, pedagógom  a celému vedeniu školy Súkromného športového gymnázia za prípravu stolnotenisového podujatia nechýbalo ani želanie mladým športovcom na bezproblémový priebeh turnaja, veľa úspechov a športových zážitkov.  

      Súťažilo sa vekových kategóriách:  najmladší žiaci, mladší žiaci, starší žiaci a dorast. Turnaj prebiehal v dobrej nálade a našlo sa i niekoľko obhajcov titulu z minulého ročníka. Úspech mali tiež študenti nášho gymnázia a to predovšetkým Danko Gabriš, ktorý zvíťazil v kategórii mladších žiakov a Riško Patka, ktorý v rovnakej kategórii získal II.miesto. V kategórii dorastencov zvíťazil opäť študent našej školy – Marek Tutura. III.miesto získal Vadim Rurák v kategórii starších žiakov. Z dievčat boli najúspešnejšie naše žiačky z kategórie dorasteniek - Xénia Škultétyová II.miesto a Dominika DemkováIvka Obetková III.miesto.

      Výsledky :

      Dvojhra najmladších žiakov

      Dievčatá 1.miesto  -  Svitanová Zuzana

      Chlapci 1. miesto  -  Pšenka Martin

      Dvojhra mladších žiakov

      Dievčatá 1.miesto  -  Zajačková Lucia

      Chlapci 1. miesto  -  Gabriš Daniel

      Dvojhra starších žiakov

      Dievčatá 1.miesto  -  Marousková Monika

      Chlapci 1. miesto  - Svitana Ján

      Dvojhra dorastencov

      Dievčatá 1.miesto  -  Gurínová Daniela

      Chlapci 1. miesto  -  Tutura Marek

      Poďakovanie patrí celému organizačnému výboru a to hlavne Jánovi Hudecovi – zástupcovi riaditeľa SŠG pre šport, Danielovi Ježíkovi – zriaďovateľovi školy SŠG Trenčianske Teplice, Jozefovi Mercellovi, Kataríne Jurgovej, Zuzane Bridovej, Henrichovi Horňáčkovi – hlavnému rozhodcovi turnaja, Dušanovi Zelmanovi, Stanislavovi Ďurišovi a všetkým, ktorí pomáhali pri organizácii.

      Fotky si môžete pozrieť vo fotoalbume, alebo kliknite sem.

      Tešíme sa na budúci rok smiley

    • 79. ME V KRASOKORČUĽOVANÍ
     • 79. ME V KRASOKORČUĽOVANÍ

     • Milí študenti,

      Žiačka II. ŠA Nina Cmarková sa spolu s učiteľkou AJ Zuzanou Šatkovou zúčastnili na 79. ME v krasokorčuľovaní, ktoré sa konali na obnovenom zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave v dňoch od 27.1.- 31.1. 2016. Ninka ako dobrovoľníčka pôsobila so mnou v mediálnom tíme, v ktorom pôsobilo ďalších 10 dobrovoľníkov a ktorý mal na starosti novinárov a fotografov. Na podujatie sa akreditovalo 276 novinárov z celého sveta. Nina mala možnosť vnímať tento šampionát z úplne inej perspektívy. Dostala sa do blízkosti tých najlepších krasokorčuliarov. Myslím si, že to vnímala len a len pozitívne. Máte možnosť sa jej na to opýtať, keď ju stretnete na chodbe školy. 

      Počas 4 dní konania šampionátu pracovalo 250 ľudí , 27 ľudí upratovalo štadión , 200 dobrovoľníkov pomáhalo nepretržite 24 hodín denne. V  aréne bolo natiahnutých 50 km kabeláže, vypilo sa 4556 litrov vody, diváci zjedli 6000 kg hot dogov. Pre pretekárov bolo pripravených 200 kg banánov, 100 kg jabĺk a 100 kg mandariniek..

      Na budúci rok sa budú konať ME v Ostrave (január 2017) a MS v Helsinkách (marec-apríl 2017). Znova budú mať žiaci našej školy možnosť zúčastniť sa takéhoto významného podujatia. Jedinou podmienkou o tom výraznejšou je dobrá znalosť anglického jazyka.

      Tak hor sa do učenia a očakávam zvýšený záujem zo strany Vás študentov. 

      Týmto by som sa ešte chcela poďakovať Nine Cmarkovej za vzornú reprezentáciu svojej školy.

      Hlásiť sa môžete už teraz.

      Fotky z podujatia si môžete pozrieť vo fotoalbume.

      ---

      Mgr. Zuzana Šatková

    • TEREZKA NEOBHÁJILA TITUL, ALE VYHRALA ŠTVORHU
     • TEREZKA NEOBHÁJILA TITUL, ALE VYHRALA ŠTVORHU

     •      MELBOURNE - Naša žiačka Tereza Mihalíková neobhájila na Australian Open titul v juniorskej dvojhre, ale prvenstvo vybojovala vo štvorhre. Vo finále dvojhry prehrala 17-ročná Slovenka s Bieloruskou rovesníčkou Verou Lapkovou 3:6, 4:6. Finále dievčat z Arény Roda Lavera sprostredkoval stream do celého sveta. 

      Lapková brejkla za stavu 4:3 Slovenku a tromi rýchlymi fiftínmi sa dostala k trom setbalom. Mihalíková ich odvrátila, dokonca aj štvrtý, ale piaty už Bieloruska premenila. 
      Slovenka si odbehla do šatne a po návrate hrala koncentrovanejšie a aktívnejšie, brejkla za stavu 1:1 súperku a ujala sa vedenia 4:1. Za verbálny prejav hlásený čiarovým rozhodcom udeleným trestným fiftínom Tereze pomohla aj Bieloruska, ktorá s úsmevom prijala vysvetlenie empajrového za inkasované napomenutie a gestom sa ospravedlnila. Škoda, že za stavu 4:2 stratila slovenská juniorka podanie. Agresívnejšie hrajúca Bieloruska sa tromi hrami v rade dopracovala k vedeniu 5:4 a hoci bola pri mečbaloch, podåvajúc na zisk prvého grandslamového titulu nervózna, využila tretí a radovala sa z triumfu.

      ,,Finále bolo ťažké. Tereza chcela veľmi vyhrať a obhájiť titul, ale dnes chýbalo trochu šťastia na obrat v zápase. Súperka hrala vynikajúco, na hranici maximálneho rizika a všetky dôležité lopty vyhrala," sumarizoval Mihalíkovej tréner Ján Studenič finále dvojhry. Naznačil súčasne veľké odhodlanie svojej zverenky získať na obľúbenom grandslame titul vo štvorhre, čo sa jej po boku ruskej partnerky s veľkým prehladom aj podarilo.

      GRATUĽUJEME TEREZKA  smiley

    • Volejbal
     • Volejbal

     •      Dňa 19.1.2016 sa na našej škole uskutočnilo základné kolo vo volejbale. Účastníci:
      1. ZŠ DLHÉ HONY  2. ZŠ JANKA PALU - nepricestovali   3. SŠG Tr. TEPLICE
      Naše dievčatá odohrali len jeden zápas, v ktorom podľahli volejbalistkám ZŠ Dlhé Hony 15:25, 16:25. Dievčatám ďakujeme za reprezentáciu školy: Paksiová, Dvorská, Gábrišová, Papierniková, Hnilicová, Vašeková.

      Jurgová

       

     • Vianočné posedenie pri guláši (OŽAZ)

     •      Posledný školský deň pred vianočnými prázdninami tj. 22.12.2015 bol na našej škole výnimočný. V tento deň sme vynechali školské vyučovanie a vedomosti sme si rozširovali prostredníctvom hry. Školské vyučovanie bolo rozdelené do viacerých blokov, ktoré boli venované rôznym aktivitám.

      1.BLOK – SVET V KOCKE  - vyuč. Mgr. Gallo

      -  v tomto bloku hrali žiaci spoločenskú hru, ktorá precvičovala ich pamäť a vedomosti z oblasti geografie. Žiaci prostredníctvom súťaženia spoznávali štáty sveta a ich zaujímavosti, ktoré sa snažili si zapamätať v krátkych časových intervaloch.

      2.Blok – AKTIVITY – vyuč. Mgr. Zverbíková, Mgr. Sádecká

      -  spoločenská hra, v ktorej sa žiaci snažili vysvetľovať jednotlivé pojmy pomocou kreslenia, opisu, alebo pantomímy, pričom úlohou spoluhráčov bolo tento pojem uhádnuť. Hra plná zábavy nám umožnila precvičiť si stuhnuté svaly, mozgové závity ale tiež umelecké zručnosti. Pestrá slovná zásoba a predovšetkým vysoká dávka kreativity nás nútila „pukať od smiechu“! J  

      3.BLOK – PRVÁ POMOC  - vyuč. Mgr. Bridová, Mgr. Jurgová

      -  úrazom, ich ošetreniu a prevencii sa venoval tretí blok. Žiaci absolvovali prednášku o poskytovaní prvej pomoci, ktorú si precvičili v modelových situáciách. Po vzájomnom „ošetrení“ si získané vedomosti overili v súťaži družstiev.

      Celý deň bol venovaný tiež vareniu gulášu v areáli školy pod vedením šéfkuchára  Mgr. Jána Hudeca a jeho asistenta Petra Žáčika. Iniciátormi boli samotní žiaci, ktorí zabezpečili suroviny na prípravu. Za to, ale taktiež za skvelý nápad, pomoc pri varení, vzorné správanie a dobrú náladu im patrí obrovské ĎAKUJEM od celého vedenia školy.

      Fotky si pozrite vo fotoalbume.

      Autori: Bridová, Gabrišová, Paksiová

    • VIANOČNÝ TURNAJ
     • VIANOČNÝ TURNAJ

     •      Vo štvrtok 17.12.2015 sa na našej škole uskutočnil vianočný turnaj. Turnaj bol rozdelený do štyroch športových odvetví: tenis, stolný tenis, futbal a volejbal. V každej disciplíne sa našli lepší aj horší, ale v prvom rade zvíťazila dobrá nálada a predvianočná pohoda. Za predvedené výkony nechýbali ani ocenenia v podobe diplomov a sladkých odmien.

      TENIS:

      Tenisový blok prebiehal pod vedením trénerov Daniela Ježíka, Juraja Jánošíka a Evy Hromjakovej. Žiaci boli rozdelení na skupiny A, B.

       

      DVOJICE HRÁČOV

       

      SKUPINA A

       

      SKUPINA B

            Paksiová – Ľahký

      Vašeková – Jánošík

      Dvorská – Baláži

      Demková – Bežák

      Hrkľová – Čákovský

      Šuran –Pish

       

       

      Dvorská – Baláži

      Hrkľová – Čákovský

      Šuran – Pish

       

       

       

      Paksiová – Ľahký

      Vašeková – Jánošík

      Demková – Bežák

       

       

      Umiestnenie:

      1. Miesto :          Pish – Šuran
      2. Miesto:           Dvorkská – Baláži
      3. Miesto:           Paksiová – Ľahký
      4. Miesto:           Demková – Bežák
      5. Miesto:           Hrkľová – Čákovský
      6. Miesto:           Vašeková – Jánošík

       

      STOLNÝ TENIS:

                  Na stolnotenisový turnaj dohliadal tréner Mgr. Ján Hudec.

      Umiestnenie:

      TURNAJ DVOJÍC

      1. Miesto :          Patka - Jelínek
      2. Miesto:           Gabriš -Škultétyová
      3. Miesto:           Holeček – Gabrišová

      TURNAJ JEDNOTLIVCOV

      1. Miesto :          Richard Patka
      2. Miesto:           Daniel Gabriš
      3. Miesto:           Xénia Škultétiová

       

      VOLEJBAL:

      Rozdelenie žiačok:

       

      Družstvo 1.

       

       

      Družstvo 2.

       

      Bogorová

       

       

      Šurinová

       

      Pučeková

       

       

      Juzeková

       

      Šedivá

       

       

      Obetková

       

      Jánošíková

       

       

      Papierniková

       

       

      Cmarková

       

       

      Umiestnenie:

      1. Miesto :  Bogorová, Pučeková, Šedivá, Jánošíková

      Na turnaj dozerali trénerky Mgr. Katarína  Jurgová a Gabriela Ježíková.

       

      FUTBAL:

      Priebeh súťaže:

      Hralo sa hracím systémom každý s každým 3x.

       

       

      Družstvo 1.

      Družstvo 2.

      Družstvoo 3.

      Kapitán

      Štefánek Robo

      Beňadik Milan

      Tomáš Simon

      Hráči:

      Žaťko Patrik

      Hričo Tomáš

      Žáčik Samuel

       

      Fico Patrik

      Hudec Adam

      Kosík Roman

      Meliš Patrik

      Švec  Eňo

      Žáčik Peter

       

      Mego Róbert

       

      Umiestnenie:

      1. Miesto: Tomáš, Žáčik P., Žáčik S., Kosík, Mego
      2. Miesto:  Beňadik, Hričo, Hudec, Švec
      3. MiestoŠtefánek, Žaťko, Fico, Meliš

      Futbalový turnaj prebiehal pod vedením trénera Stanislava Hudeca a Mgr. Zuzany Bridovej.

      FOTKY SI POZRITE VO FOTOALBUME :-)))

       

       

    • OBVODNÉ KOLO ŽIAKOV ZŠ V BASKETBALE
     • OBVODNÉ KOLO ŽIAKOV ZŠ V BASKETBALE

     •      Dňa 11.12.2015 sa uskutočnilo obvodné kolo žiakov ZŠ v basketbale v telocvični v Trenčianskych  Tepliciach. Naši žiaci súperili so ZŠ Horné Sŕnie. Prehrali sme veľmi tesne, iba o 2 koše, čo nás bude motivovať k lepším výkonom v budúcom školskom roku.

      Do okresného kola sme nepostúpili s výsledkom : 

      SŠG Trenčianske Teplice X  ZŠ Horné Sŕnie                          26  :  30

      Školu reprezentovali: Šuran Tomáš, Kmošena Daniel, Deneš Boris, Jelínek Patrik, Fiala Lukáš, Žáčik Samuel.

      Za reprezentáciu školy Vám ďakujeme.

      Fotky z podujatia si môžete pozrieť vo fotoalbume.

    • Majstrovstvá Stredoslovenského regiónu v tenise
     • Majstrovstvá Stredoslovenského regiónu v tenise

     •      Dňa 5 – 7.12.2015 sa konali Majstrovstvá Stredoslovenského regiónu v tenise. Z našej školy sa zúčastnili dvaja tenisti: Šuran Tomáš a Bežák Milan. V dvojhre skončil Tomáš Šuran na treťom mieste. Milan Bežák prehral vo štvrťfinále. Štvorhra už bola úspešnejšia a zvíťazili sme. Stali sme sa majstrami stredoslovenského regiónu.

         Majstrovstvá Stredoslovenského regiónu v tenise - Obrázok 1      Majstrovstvá Stredoslovenského regiónu v tenise - Obrázok 2

      Priebeh súťaže:

      Šuran,Bežák      :       Gatial, Belák              6:0 , 6:0

      Šuran,Bežák       :       Sedliak,Marošík       6:4, 6:2

      Šuran,Bežák       :       Gibala,Filipek            6:0, 6:2

      Sme radi že sme vyhrali 1.miesto. Dúfam, že obhájime titul Majstra stredoslovenského regiónu.

      Autori príspevku:

      Bežák Milan, Šuran Tomáš II.OA

       

    • Okresné kolo v basketbale dievčat
     • Okresné kolo v basketbale dievčat

     •     Dňa 2. 12. sme sa zúčastnili basketbalového  turnaja v Trenčíne. Turnaj sa hral na 3 stredných školách. Naša skupina sa odohrala na SOŠ Stavebná. V základnej skupine sme obsadili 2 miesto. V prvom zápase sme podľahli 20:14 Strednej zdravotníckej škole, avšak všetky ostatné zápasy sme vyhrali SŠG – Dopravná akadémia 24:7, SŠG – Obchodná akadémia 20: 10. Postupová skupina sa odohrávala na Strednej umeleckej škole. Výsledky SŠG – SOŠ Jilemnického – 10:16, SŠG – SUŠ 24:7. Celkovo sme obsadili krásne 5. Miesto a boli sme obrovským prekvapením turnaja.

                                                                          

      Našu školu reprezentovali:

      Družstvo dievčat: Papierniková, Šurinová, Bogorová, Obetková, Hrkľová, Demková, Škultétyová, Šedivá

      Ďakujeme za reprezentáciu školy a gratulujeme k umiestneniu.

      Fotky si pozrite vo fotoalbume.

    • FLORBALOVÝ TURNAJ O POHÁR MIKROREGIÓNU TEPLIČKA
     • FLORBALOVÝ TURNAJ O POHÁR MIKROREGIÓNU TEPLIČKA

     •      Dňa 7. 12. sme sa zúčastnili florbalového turnaja MIKROREGIÓN TEPLIČKA v Omšení. Našu školu reprezentovali na turnaji chlapci a dievčatá nižšieho gymnáziá. Turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev – ZŠ Dolná Poruba, ZŠ Omšenie, ZŠ Trenčianske Teplice, SŠG Trenčianske Teplice.

      Našu školu reprezentovali:

      Družstvo chlapcov: Kmošena - Žáčik, Jelínek, Fiala, Deneš, Gábriš, Patka

      Družstvo dievčat: Paksiová – Papierniková, Dvorská, Vašeková, Gábrišová

      Chlapci obsadili 1. Miesto a dievčatá 3 . miesto

      Fotky si môžete pozrieť vo fotoalbume.

      Ďakujeme za reprezentáciu školy a gratulujeme!!!!

    • PRIŠIEL K NÁM MIKULÁŠ
     • PRIŠIEL K NÁM MIKULÁŠ

     •      Siedmeho decembra navštívil našu školu Mikuláš! Samozrejme, že neprišiel sám. Pôvabný anjelik a nezbedný čertík s uhlíkom v ruke, pripravený ozdobiť neposlušníkov navštívili triedy našej školy. O toto čertovsky šibalské prekvapenie pre žiakov i učiteľov sa postarali žiačky V. a VI. OA. – Ivka Obetková  na seba prevzala rolu Mikuláša, Barborka Šedivá bola čert a Ninka Cmarková  anjel. Dievčatá vyčarovali žiakom i učiteľom na tvárach úsmevy, obdarovali ich maškrtami a spríjemnili vyučovanie celej škole, za čo im srdečne ďakujeme a tešíme sa, čo opäť vymyslia na budúci rok !

      Ak chcete vidieť ako im to svedčilo, kliknite na tento odkaz MIKULÁŠ, alebo si pozrite fotoalbum.

  • Kontakty

   • SÚKROMNÁ STREDNÁ ŠPORTOVÁ ŠKOLA
   • sekretariat@sportovegymnazium.sk
   • daniel@jezik.sk
   • daniel@jezik.sk
   • sekretariat/tel-fax: +421 32 655 2677 +421 911 552 677 sekretariat@sportovegymnazium.sk riaditeľ: +421 911 410 034 riaditel@sportovegymnazium.sk zriaďovateľ: +421 903 451 982 zriadovatel@sportovegymnazium.sk kontaktná osoba pre nábor študentov: +421 905 150 064
   • SNP 6, 914 51 Trenčianske Teplice
   • 37922866
   • 2022074615
 • Fotogaléria

  • Cezpoľný beh
  • Košeckého memoriál,
  • Letné tenisové tábory 29.07.-02.08.2019
  • Letné tenisové tábory 22.-26.07.219
  • Letné tenisové tábory 08.-12.07.2019
  • Letné tenisové tábory 01.-05.07.2019
  • Okresné finále dievčat vo futbale
  • Dubnickí inline hokejisti triumfovali, získali už siedmy titul
  • Obhajoby záverečných prác
  • DRUŽSTVÁ V TENISE 2019
  • FLORBAL CUP 2019
  • Ústne maturity