• Viceguvernér NBS Mgr. Ľudovít Ódor navštívil našu školu

Naša škola sa stala víťazom súťaže organizovanej Národnou bankou Slovenska. Pán viceguvernér NBS Mgr. Ľudovít Ódor nás 21.5.2019 navštívil osobne, aby našim študentom v rámci zaujímavej prednášky porozprával o 10 ročnej skúsenosti s EUROM na Slovensku.

Za spoluprácu ďakujeme p. primátorke mesta Mgr. Zuzane Frajkovej Ďurmekovej a Mestu Trenčianske Teplice, ktoré nám umožnilo absolvovať toto stretnutie v priestoroch Domova speváckeho zboru slovenských učiteľov v Trenčianskych Tepliciach.

Prednáška sa uskutočnila v rámci aplikácie prierezovej témy "finančná gramotnosť" do vyučovania.

Fotky si môžete pozrieť vo fotoalbume.

• MEDZINÁRODNÉ SÚŤAŽE VO FITNESS A KULTURISTIKE V SRBSKU A MAĎARSKU

Dňa 27.4. sa náš žiak Timotej Uriča zúčastnil Medzinárodnej súťaže vo fitness a kulturistike v Srbsku, kde sa umiestnil na 2. mieste v kategórii kulturistika juniori a na 6. Mieste v kategórii Men´s Physique.

5.5 2019 sa zúčastnila Anna Juzeková a Timotej Uriča medzinárodnej nominačnej súťaže v Kulturistike a fitness v Budapešti, súťažili za asociáciu WABBA. Anna Juzeková sa nominovala na súťaž na Capri v Taliansku a Timotej sa nominoval na súťaž na Bari v Taliansku.

Obidvom srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov na ďalších súťažiach.

Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii.