• Viceguvernér NBS Mgr. Ľudovít Ódor navštívil našu školu

• Naša škola sa stala víťazom súťaže organizovanej Národnou bankou Slovenska. Pán viceguvernér NBS Mgr. Ľudovít Ódor nás 21.5.2019 navštívil osobne, aby našim študentom v rámci zaujímavej prednášky porozprával o 10 ročnej skúsenosti s EUROM na Slovensku.

Za spoluprácu ďakujeme p. primátorke mesta Mgr. Zuzane Frajkovej Ďurmekovej a Mestu Trenčianske Teplice, ktoré nám umožnilo absolvovať toto stretnutie v priestoroch Domova speváckeho zboru slovenských učiteľov v Trenčianskych Tepliciach.

Prednáška sa uskutočnila v rámci aplikácie prierezovej témy "finančná gramotnosť" do vyučovania.

Fotky si môžete pozrieť vo fotoalbume.

• MEDZINÁRODNÉ SÚŤAŽE VO FITNESS A KULTURISTIKE V SRBSKU A MAĎARSKU

• Dňa 27.4. sa náš žiak Timotej Uriča zúčastnil Medzinárodnej súťaže vo fitness a kulturistike v Srbsku, kde sa umiestnil na 2. mieste v kategórii kulturistika juniori a na 6. Mieste v kategórii Men´s Physique.

5.5 2019 sa zúčastnila Anna Juzeková a Timotej Uriča medzinárodnej nominačnej súťaže v Kulturistike a fitness v Budapešti, súťažili za asociáciu WABBA. Anna Juzeková sa nominovala na súťaž na Capri v Taliansku a Timotej sa nominoval na súťaž na Bari v Taliansku.

Obidvom srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov na ďalších súťažiach.

Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii.

• Súkromná stredná športová škola
        • sekretariat/tel-fax: +421 32 655 2677 +421 911 552 677 sekretariat@sportovegymnazium.sk riaditeľ: +421 911 410 034 riaditel@sportovegymnazium.sk zriaďovateľ: +421 903 451 982 zriadovatel@sportovegymnazium.sk

• Basketbal v TN, 15.1.2020
      • Výskum stredškolákov