• Bronz získali Rusi, Slovensko skončilo štvrté

Martin Štajnoch, študent septimy, úspešne reprezentoval Slovensko v hokeji na juniorských majstrovstvách sveta hráčov do 20 rokov v Ottawe, Kanada.
            Slovenskí juniorskí reprezentanti obsadili na nedávno skončených majstrovstvách sveta hráčov do 20 rokov pekné štvrté miesto. Cieľom tímu bol postup zo základnej skupiny, čo sa podarilo vďaka víťazstvu 3:2 po samostatných nájazdoch nad Fínskom. Príjemné prekvapenie svojim fanúšikom pripravili následne vo štvrťfinále, kde si poradili s jasným favoritom duelu, výberom USA 5:3. V posledných dvoch súbojoch o medaily síce prehrali (so Švédskom 3:5 a s Ruskom 2:5), no slovenských hokejových priaznivcov svojimi výkonmi (najmä proti USA a Švédsku) potešili.
            Jedným z lídrov našej defenzívy bol Martin Štajnoch. Ešte len 18-ročný odchovanec prievidzského hokeja ako jediný z našich obrancov skóroval a k jednému presnému zásahu pridal aj tri asistencie. Po skončení turnaja ho vybrali do najlepšej trojice našich hráčov spoločne s brankárom Jaroslavom Janusom a útočníkom Tomášom Tatarom.
        • GRAND PRIX BARAČKA TOUR 2007

GRAND PRIX BARAČKA TOUR 2007 Športové podujatia žiakov OŠG Trenčianske Teplice a žiakov a mládeže trenčianskeho regiónu v tenise. Akcie sa konajú minimálne 2x mesačne v priebehu celého školského roka.

O POHÁR RIADITEĽA SŠG v Trenčianskych Tepliciach, september 2007
            Tenisový a stolnotenisový turnaj pre deti a mládež do 18 rokov pre rekreačných aj registrovaných hráčov.

Súťaž jednotlivcov v tenise
            Priebežne počas celého roku 2008, tenisové turnaje jednotlivcov pod záštitou STZ, vo vekových kategóriach mladšie žiactvo, staršie žiactvo dorastenci. Turnaje sa konajú podľa schválenej termínovej listiny na rok 2008.
          • TALENTOVÉ SKÚŠKY

SÚKROMNÉ OSEMROČNÉ ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM TRENČIANSKE TEPLICE

POZVÁNKA

„HĽADÁME MLADÉ ŠPORTOVÉ TALENTY A POMÁHAME IM“

TALENTOVÉ - PRIJÍMACIE SKÚŠKY
            30. – 31. augusta 2007

(ŠTVRTOK - PIATOK)
            ZÁPIS NA ŠTÚDIUM
            DENNE: 8.00 hod aj 15.00 hod.
        • SMALL LOBIK 2007

Športový Klub TCTT o.z. Trenčianske Teplice

ŠK TCTT o.z. a Osemročné športové gymnázium Trenčianske Teplice si Vás dovoľujú pozvať na
            V. ročník medzinárodného tenisového turnaja „SMALL LOBIK 2007“ konajúceho sa 20.– 27.augusta 2007 v areáli AG-INFO tennis camp na Baračke v Trenčianskych Tepliciach.
            Toto podujatie konajúce sa pod záštitou organizácie Tennis Europe a Slovenského tenisového zväzu bude príležitosťou aj pre študentov Osemročného športového gymnázia v Trenčianskych Tepliciach zmerať si sily so slovenskou ale i európskou špičkou v kategórii chlapcov a dievčat do 12 rokov. Pre Vás ako divákov ponúka možnosť sledovať zaujímavé športové podujatie v príjemnom prostredí kúpelného mesta Trenčianske Teplice. Ide o turnaj so slovenskou a medzinárodnou účasťou, ktorý do mesta s tak silnou tenisovou tradíciou určite patrí.

Prezentácia hráčov :

Chlapci : nedeľa 19.8.2006 16.00 – 18.00
            Dievčatá : pondelok 20.8.2006 16.00 – 18.00

Srdečne Vás pozývame na toto výnimočné športové podujatie a dúfame, že si ho nenecháte ujsť.
        • Trenčiansko - teplická JUNIOR GRAND PRIX 2006/2007

Dňa 22. septembra 2006 sme v spolupráci so ZŠ Trenčianske Teplice usporiadali stolnotenisový turnaj a šachový turnaj v rámci Trenčiansko-teplickej JUNIOR GRAND PRIX. Ide o sériu turnajov počas školského roku 2006/2007 pre žiakov a študentov študujúcich alebo majúcich trvalý pobyt v Trenčianskych Tepliciach. Približný harmonogram športových turnajov pre rok 2006 je nasledovný:
            Bedminton ............. cca 20. október 2006
            Minifutbal ............ cca 3. november 2006
            Florbal .......koniec novembra/začiatok októbra 2006
            Orientačný beh ...............Košeckého memoriál
            Stolný tenis ..........týždeň od 18.-22. decembra 2006

Poradie umiestnených na stolnotenisovom turnaji konanom dňa 22. septembra 2006:
            A-kategória – dievčatá
            1 Fašungová Petra (SŠG)
            2 Podhorská Lucia (ZŠ)
            3 Stredanská Michaela (SŠG)

B-kategória – dievčatá
            1 Petričková Dominika (ZŠ)
            2 Makišová (ZŠ)
            3 Fusiková Dominika (ZŠ)

A-kategória – chlapci
            1 Grznár Branislav (SŠG)
            2 Klein Ľubomír (SŠG)
            3 Broš Adam (SŠG)

B-kategória – chlapci
            1 Zemaník Radek (SŠG)
            2 Kováč Tomáš (SŠG)
            3 Olejník (ZŠ)

C-kategória – chlapci
            1 Strieška Andrej (ZŠ)
            2 Hamaňa Tomáš (ZŠ)
            3 Galko Vít (ZŠ)

Poradie umiestnených na šachovom turnaji konanom dňa 22. septembra 2006:
            kategória – dievčatá
            1 Beznáková Kristína (SŠG)
            2 Fašungová Petra (SŠG)
            3 Chybová Veronika (SŠG)

kategória – chlapci
            1 Kéri Peter (ZŠ)
            2 Ježo Filip (SŠG)
            3 Seriš Richard (ZŠ)

• Vznik tejto www stránky

Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, rozvrhy, aktuálne suplovania a množstvo iných údajov.

• sekretariat/tel-fax:
          sekretariat@sportovegymnazium.sk